Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

LEDKO

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодне освітлення LEDKO - люстри та настільні світильники


Виробник світильників LEDKO надає комплексну пропозицію широкого асортименту світильників, таких як люстри LEDKO, стельові світильники, настільні лампи та світлодіодне освітлення LEDKO. Їх виробництво - це те, що відповідає вимогам сучасного дизайну та відповідає суворим критеріям якості та електронним стандартам.


Світлодіодні люстри LEDKO мають деякі обмеження: до сих пір інженери не змогли створити досить потужні світлодіоди, здатні замінити найпотужніші галогенні лампи. На даний момент настільні світильники LEDKO впевнено можуть замінити прилади з галогенними лампами потужністю до 800-1000 Вт. Так само світлодіодне освітлення LEDKO багаторазово дорожче ламп розжарювання, і це стримує його впровадження.


Однак все очевидніше розуміння того, що стельові світильники LEDKO окупляться зниженням експлуатаційних витрат під час життєвого циклу. Це економія на електроенергії (світловіддача діодів в 5-6 разів вище, ніж у галогенних ламп), кондиціонуванні, відсутності необхідності купувати нові лампи і міняти їх, відсутності ризику, що лампа перегорить в самий невідповідний момент. В нашому інтернет-магазині ви зможете купити світильники бренду LEDKO за досить вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i