Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Iverlux

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні

Опис категорії

Аварійне освітлення IVERLUX


Бренд IVERLUX - іспанська компанія, що займається виробництвом та монтажем освітлювального обладнання. В асортименті нашого магазину ви знайдете в основному технічне освітлення під цією маркою. Аварійний світильник IVERLUX спеціальний освітлювальний прилад, що здатний автономно працювати в екстрених ситуаціях: у разі пропадання енергії, або відсутність такої. В усіх громадських будівлях, зі скупченням людей, світильник акумуляторний аварійний повинен бути в обов'язковому порядку. Не обійтися без нього і у темних виробничих, або житлових приміщеннях, наприклад, під час проведення ремонтно налагоджувальних робіт.


Наявність аварійного освітлення IVERLUX, правильність його розташування, а також його стан регулюється вимогами норм техніки безпеки. Саме тому купити аварійні світильники IVERLUX в Україні - одна з головних задач, що стоїть перед керівництвом будь-якої громадської організації, закладу, установи, виробничого або промислового підприємства, адміністрації торгово-розважальних центрів, де раптове відключення енергопостачання може послужити причиною травмування і загибелі людей.


Яке освітлення IVERLUX краще купити? Покупці отримують можливість обрати різні варіанти приладів. Варто звертати увагу на потужність джерел світла, тип їх кріплення, міцність корпусу. Але, в першу чергу, значення має призначення приладу. Аварійне технічне освітлення IVERLUX представлено в 3-х категоріях:


  • резервні моделі;
  • евакуаційні світильники;
  • аварійне освітлення небезпечних зон.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i