Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Аксесуари

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумні розетки Tuya SmartHome


Сьогодні технології розвиваються дуже швидко, особливо розумне освітлення. Розумні розетки Tuya SmartHome дадуть вам можливість керувати розумними світильники дистанційно за допомогою встановленого спеціального додатку у вашому смартфоні. Сенсорні вимикачі дають змогу легким дотиком вимикати або вмикати світло. Очищувачі повітря необхідні для вашої квартири чи будинку, особливо, якщо ви маєте багато замкнутих приміщень, вони добре очищують повітря на протязі дня та ночі.


Подовжувачі з вимикачем так необхідні для використання в будь-якому приміщенні чи навіть на вулиці, де ви можете застосовувати електроприлади. Розумні подвійні розетки зручні, бо можна керувати ними за допомогою дистанційного пульта управління або смартфону. Легко вмикати розетки для заряджання телефону, або щоб включити комп’ютер, в цей час займаючись іншими справами. Вуличні розетки це обов’язковий атрибут для саду, тераси чи іншої прибудинкової території за межами вашого будинку.


Домашні вимикачі слід встановити всередині будинку, всюди де є світильники. Можна купити одинарні чи двійні вимикачі, все залежить від того, який світильник ви використовуєте. Зазвичай двійні домашні вимикачі треба для люстр у вітальні чи в спальні. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити все, що вам потрібно для сучасного освітлення за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i