Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Greenlux

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення GREENLUX - світлодіодні світильники та лампочки


Бренд GREENLUX, який заснований в 2010 році, є ще однією успішною компанією на європейському ринку освітлення GREENLUX і електромонтажних матеріалів. Компанія прагне задовольнити всі потреби своїх клієнтів і, таким чином, пропонує широкий асортимент якісних та надійних світильників GREENLUX, які ви будете використовувати роками. Компанія спеціалізується на виробництві підвісних світильниках GREENLUX, відбивачах світла та різноманітних електроматеріалах GREENLUX.


Також компанія робить акцент на світлодіодному освітленні. Світлодіодні світильники GREENLUX – це вже давно стандарт для сучасного освітлення в квартирі чи в будинку. LED світильники GREENLUX світять набагато яскравіше чим звичайні лампи розжарювання та значно економлять ваш кошти на рахунках по електроенергії. Світлодіодні лампочки GREENLUX економні ніж звичайні лампочки приблизно в 9 разів. Ще ми пропонуємо придбати світлодіодні стрічки, якщо ви бажаєте прикрасити вашу кімнату на свято чи просто, щоб проводити вечори дивлячись телевізор чи граючи в ігри.


Підвісні стельові світильники добре підійдуть для кімнат з високою стелею, де можна розмістити таку люстру. Якщо ж стеля в приміщенні низька радимо використовувати накладні світильники GREENLUX. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу купити освітлення GREENLUX за доступною ціною. А якщо хочете зекономити більше коштів, слідкуйте за розпродажем в нашій категорії Акції.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i