Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Годинники та будильники

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настінні годинники та будильники


Годинник – це необхідна річ для кожного інтер’єру. Звичайні хронометри вважаються першою в світі автоматичною системою, а настінний годинник потрібний прилад для всіх домочадців. Перші згадки про великі настінні годинники починаються ще з 15 століття. Тоді виготовляли такі розкішні годинники і будильники для членів королівської сім’ї. Подібно високим підлоговим годинникам, настінні часи виготовлялися з латуні або заліза і представляли собою мініатюри годинникової вежі «Біг-Бен».


З часом мода на настінні годинники дійшла до Європи. Купити годинник на стіну бажали всі заможні на той час люди – монархи, вельможі, купці. Мати вуличні настінні годинники або годинник вдома вважалося ознакою статусу. На сьогоднішній день настінні годинники є практично у кожному домі та офісі. Незважаючи на те що технології розвиваються дуже швидко і ми маємо годинник в нашому смартфоні чи в комп’ютері, настінні годинники досі популярні серед населення.


Немає дому чи офісу де б не висіли настінні годинники. За всю свою історію дизайн годинників постійно змінювався: сонячні, водяні, вогненні, маятникові, механічні, кварцові та електронні у теперешньому столітті. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете знайти настінні годинники та тренувальні будильники за вигідною ціною. А дочекавшись наших акцій, у вас буде можливість купити їх значно дешевше.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i