Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Fiamm

Vendor 1
  • Лідер продажу

Опис категорії

Автомобільні акумулятори FIAMM - якісні батареї для авто


Бренд FIAMM Energy Technology - міжнародна італійська компанія, що спеціалізується на виробництві батарей та акумуляторів. Він протягом 70 років забезпечує якісну продукцію для промисловості та домогосподарств. В даний час цей бренд добре відомий у Чехії завдяки надійним автомобільним акумуляторам FIAMM. Компанія постійно вдосконалює свої технологічні рішення та надає своїм клієнтам широкий асортимент продукції. Компанія Fiamm - одна з кращих виробників акумуляторних батарей FIAMM в світі. Почала своє існування в 1942 році.


Більше 65% продукції бренду FIAMM відправляється на експорт. За рік обсяг продукції понад 500 мільйонів євро. Таке світове визнання було досягнуто завдяки стабільній якості та високої надійності акумуляторів FIAMM. Завдяки розробкам науково дослідного центру розташованого в Італії в області електрохімії сучасні акумулятори для авто FIAMM прекрасно відновлюють заряд і мають малий внутрішній опір. Такі властивості акумуляторних батарей не могли не знайти собі широкого застосування і використовуються в якості безперебійних джерел живлення, в системах промислового призначення та в джерелах гарантованого харчування.


Через точне дотримання технологій акумулятори Fiamm працюють в самих різних умовах, в тому числі і в екстремальних. Батареї Fiamm успішно реалізується на території України, показавши стабільну якість і надійність в роботі. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити акумулятори для авто FIAMM за доступною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.