Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дерев’яні люстри

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Люстри з дерева - люстри зроблені під дерево


Дерев’яні люстри з натуральних матеріалів створюють приємну атмосферу інтер’єру завдяки своєму специфічному дизайну. Люстри з дерева помістяться над кухонним столом і журнальним столиком у вітальні. Якщо ви хочете переглянути весь асортимент освітлення, в якому використовується деревина, просто натисніть на вкладку дерев'яних світильників. Сучасні методи обробки дерева, види лакових покриттів дозволяють створити унікальні і різні люстри під дерево.


В популярних на сьогоднішній день східних інтер'єрах з їх прямотою ліній, лаконічністю деталей і переважним використанням натуральних матеріалів часто зустрічається дерев'яна люстра з геометрично-рівним каркасом з темного мореного дерева зі світлими абажурами з рисового паперу або льону. Часто спеціально незграбно оброблені дерев’яні люстри під старовину, грубо скріплені разом кованим залізом або обривками линви - ці люстри під дерева часто зустрінете в сільських або середньовічних інтер'єрах. Стиль кантрі популярний у заміських будинках, де багато простору, щоб розмістити величезну люстру з дерева.


Дуже популярний варіант - люстра дерев'яна у вигляді великого колеса, в середні віки до цієї люстри кріпили свічники, сьогодні кріплять плафони. Атмосферність і автентичність в інтер'єрі з дерев’яною люстрою будуть на висоті. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте можливість купити люстри з дерева за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i