Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Безклапанні респіратори

Vendor 8
  • Лідер продажу
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Опис категорії

Респіраторні маски без клапана


Беклапанні респіратори допомагають захиститися від вірусної інфекції, але наскільки вони ефективні? Чи варто вибирати респіратори без клапана, або можна без побоювань користуватися респіраторами з клапаном? Віруси та інші збудники небезпечних захворювань часто потрапляють в організм через ніс і рот. Щоб захистити органи дихання, використовуються спеціальні засоби індивідуального захисту.


Вони розрізняються за класами, формі і додаткових функцій, але частіше за все використовуються:


  • Антивірусні респіратори. Це респіраторні маски без клапана, які щільно прилягають до шкіри. Вони фільтрують повітря, що надходить в ніс і рот зовні.
  • Медичні маски. Такі маски не фільтрують повітря, що надходить зовні. Вони потрібні для того, щоб знизити ризик поширення інфекції від користувача.
  • Тканинні маски, зшиті самостійно (через нестачу звичайних масок і респіраторів). Зазвичай вони виробляються з бавовняної тканини, складеної в кілька разів.


Безклапанні респіраторні маски краще використовувати для носіння на короткий час, не більше 2 годин. Тому що, вони швидко стають вологими, таким чином перестають захищати людину від вірусів. Зазвичай, антивірусні респіраторні маски можуть відфільтрувати до 99% небезпечних частинок. Безклапанний респіратор дозволить захистити себе від хвороби при спілкуванні з іншими людьми. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете широкий вибір респіраторів без клапана за вигідною ціною.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.