Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

ÄR Face Mask

Vendor 3
  • Лідер продажу

Опис категорії

ÄR противірусні респіратори за доступною ціною


Радимо кожному почати використовувати ÄR маски в домашніх умовах. За останні півтора роки вони вже стали звичайним явищем для населення нашої країни. Раніше ÄR захисні маски використовували лише в медичних установах та під час епідемій грипу. В 2009 році багато людей використовували ÄR маски для обличчя в громадьских місцях, транспорті та інших місцях. Якщо ви бажаєте захистити себе від вірусів, вам просто необхідно купити ÄR нанофільтри.


Маски виготовляються з матеріалу синтетичного походження. Її головна задача – це захищати ніс та рот від мікробів та пилу, який літає в повітрі. Як ви думаєте, як часто треба міняти або прати ÄR респіратор? Можливо ви вважаєте, що, наприклад, можна носити маску цілий день, але насправді, ÄR антивірусні респіратори можна носити не більше двох годин на день. В нашому широкому асортименті ви також можете купити ÄR противірусні респіратори, які можна навіть не прати та не міняти, вони самі очищуються.


В аптеці чи звичайному супермаркеті ви завжди можете придбати дешеві медичні маски. Такі одноразові маски не можна прати, їх треба викидувати через дві години після носіння. Недоліком ÄR захисного аксесуару є те, що він не захищає очі та вуха від проникнення вірусів. Є інформація, що вірус проникає через ці органи. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити ÄR маски за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i