Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Wofi

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Wofi - стельові та настінні світильники, настільні лампи


У нашій широкій пропозиції ви знайдете світильники та світлодіодні світильники від німецького бренду Wofi. Він працює на європейському ринку освітлення понад п’ятдесят років і постійно слідкує за останніми тенденціями щодо виведення функціональних і дизайнерських світильників. Мета полягає у тому, щоб вибрати якомога ширше коло клієнтів, а світильники були за доступними цінами. Світильники Wofi можна придбати в різних типах, ми пропонуємо підвісні світильники Wofi і настінні світильники, а також настільні лампи і торшери Wofi.


Зазвичай, популярні настінні світильники Wofi для застосування у вітальнях та спальнях. Останнім часом акцент робиться на мінімально можливому споживанні, в продажу є світлодіодні світильники Wofi, які використовують світлодіодну лампочку, яка допомогає економити електроенергію. LED світильники Wofi можуть заощадити до 90% електроенергії, порівняно зі звичайними лампами розжарювання.


Більшість товарів освітлення Wofi Leuchten знаходиться в ціновому сегменті, цілком доступному для споживача. Компанія виробляє стельові світильники Wofi з різних матеріалів, таких як: пластмаса, кришталь, скло, також бамбук та кераміка. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете придбати настільні лампи Wofi за доступною ціною. Слідкуючи за нашими акціями ви маєте змогу купити торшери Wofi за суттєвою знижкою.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i