Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні вуличні світильники

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні світильники для внутрішнього та зовнішнього освітлення


Світлодіодні вуличні світильники в останній час набули шаленої популярності. На це є об’єктивні причини. Світлодіодні світильники для вуличного освітлення мають багато переваг порівнюючи з традиційними лампами розжарювання. Такі світлодіодні світильники вуличного освітлення працюють за допомогою світлових хвиль. За допомогою вуличних світлодіодних світильників освітлюють вулиці, під’їзди, дитячі та спортивні майданчики, там де ввечері може збиратися багато людей.


Використання світлодіодних зовнішніх світильників вигідніше приблизно в 9-10 разів, у порівнянні зі звичайними лампами, які раніше використовувалися в ліхтарях. Термін придатності LED вуличних світильників також більш тривалий. LED зовнішні світильники консольного типу відрізняються легкістю застосування і універсальністю. Найчастіше LED світильники для вуличного освітлення використовують на території де розташовані одноповерхові дома, так званий приватний сектор в містах, автостоянках та різного роду складах. Встановлюють LED світильники для зовнішнього освітлення зазвичай на звичайні стовпи.


Завдяки широкому світінню LED світильників вуличного освітлення такого виду знадобитися значно менше світильників для освітлення великих території. Світлодіодні вуличні світильники широко використовують для підсвічування потрібних вам об'єктів. Світлодіодні світильники вуличного освітлення досить варіативні, можуть мати різну потужність і дальність освітлення. Не складно підібрати світильник прожекторного типу самостійно. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете багатий вибір LED вуличних світильників, а наші консультанти допоможуть вам, якщо у вас виникнуть питання.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i