Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вітражні люстри Тіффані

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Люстри TIFFANY - найкрасивіші вітражні люстри


Прекрасні класичні та різнокольорові вітражні люстри TIFFANY, які користуються великою популярністю завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду. Комбінуючи різнобарвні фрагменти скла за допомогою свинцевих профілів, створюються найкрасивіші вітражні люстри, на яких можна зобразити квіти, фрукти та інші види дизайну. Люстри TIFFANY - прекрасне доповнення до вашого інтер’єру.


Технологія виготовлення вітражних люстр ТІФФАНІ воістину вважається унікальною і до сих пір використовується виробниками в своєму традиційному варіанті. В основі цієї запатентованої системи лежить ручна обробка скла для абажурів і плафонів ламп. Цей процес досить трудомісткий, але шедевр, що виходить в результаті, просто незрівнянний зразок мистецтва. Вітражні люстри ТІФФАНІ підкорюють своєю елегантністю. У їх оформленні можуть використовуватися ковані елементи, вантажні та раритетні деталі.


Кожна модель вітражної люстри неповторна і відрізняється авторськими ескізами, які відображають геометричні орнаменти та рослинні мотиви. Шанувальників цього чудового напрямку мистецтва можна характеризувати як художніх натур, які цінують духовність і мають особливе почуття стилю. Такий вражаючий виріб в вашому домі, зможе багато розповісти про вас як власника, його оцінять і стануть вдивлятися навіть в найменші деталі вітражної люстри. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua представлений широкий асортимент вітражних люстр TIFFANY на будь-який смак.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i