Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Trio

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення TRIO - світильники, люстри та лампочки за доступною ціною


Німецький бренд TRIO Leuchten зафіксував свої перші успіхи в 1991 році, коли компанія була заснована. Сьогодні ця компанія є одним з провідних виробників та постачальників декоративного освітлення TRIO в Європі. Компанія орієнтується на нові тенденції, сучасне освітлення, дизайн та технології. Виробляючи світильники TRIO, вони завжди намагаються думати про бажання своїх клієнтів, а також про позитивний підхід до навколишнього середовища. У пропозиції компанії ви знайдете світильники та люстри TRIO різної форми та матеріалів, енергозберігаючі освітлення та світлодіодні світильники.


До 2004 року компанія розширилася (в штаті працюють 100 чоловік). Через кілька років в Німеччині відкрито центр логістики для розподілу товарів бренду TRIO по європейських країнах. В період 2007-2010 років Trio знаходився під керівництвом компанії Philips. Саме від лідера в сфері LED-технологій були запозичені передові напрацювання зі створення енергоефективної і довговічної світілодіодної техніки, як лампочки TRIO. У 2010 році бренд Trio став знову незалежним і вже через рік реалізував стратегію впевненого освоєння європейського ринку.


Зараз дана компанія є провідним виробником трендових колекцій декоративних стельових світильників TRIO та торшерів TRIO для вітальні або спальні. Точкові світильники TRIO ідеально підійдуть для створення неперевершеної атмосфери в спальні. Бездоганна якість, підкріплена привабливими цінами і нетривіальним дизайном - ключові фактори успіху німецької компанії.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i