Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

TOSHIBA

Vendor 8

Опис категорії

Світлодіодні світильники Toshiba - стельове LED освітлення за вигідною ціною


Бренд Toshiba Corporation - японська транснаціональна виробнича компанія, що базується в Токіо. Toshiba була утворена в результаті злиття двох компаній у 1939 році. Основна діяльність компанії полягає в галузі інфраструктури, споживчих товарів, електронних пристроїв та компонентів, також компанія виготовляє LED світильники Toshiba. Світлодіодні світильники Toshiba відрізняються від інших світильників своєю якістю та економністю.


Діодні світильники Toshiba дозволять вам суттєво зекономити кошти на рахунках по електроенергії. Для вітальні можна придбати підвісні світильники Toshiba зі світлодіодною технологією. Стельові світильники Toshiba у вигляді підвісних люстр підходить тільки для приміщень з високими стелями. Ще компанія Toshiba - це п’ятий у світі виробник персональних комп’ютерів. Багаторічний досвід у розвитку цінних технологій для основних систем. Два основних виробничих сегменти - це телевізори та ноутбуки. Наступними є планшети, зовнішні жорсткі диски, принтери, факси, телевізори, продукти IP (камери, телефони та телефонні системи), освітлення, камери, DVD, програвачі Blu-Ray та кондиціонери.


Останнім часом Toshiba зацікавилась виробництвом ядерних реакторів. У 2010 році компанія взяла орієнтацію на ринок світлодіодного освітлення Toshiba, припинивши виробництво енергозберігаючих лампочок. Освітлення займає найбільшу частку споживання електроенергії в домашніх умовах, саме тому компанія вбачає в цьому величезний потенціал. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити світлодіодне освітлення Toshiba за доступною ціною.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.