Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

TOP LIGHT

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники TOP LIGHT для внутрішнього та вуличного освітлення


Бренд TOP LIGHT - чеська компанія, що працює на ринку світильників майже 25 років, яка, крім імпорту, також виготовляє власну продукцію. Виробництво на базі наших власних дизайнерів на даний момент складає понад дві третини світильників TOP LIGHT, що постачаються, в каталозі TOP LIGHT. Дуже широкий асортимент включає якісні люстри TOP LIGHT, настільні лампи та торшери, настінні світильники, стельові світильники, зовнішнє освітлення та дитячі світильники TOP LIGHT за привабливими цінами.


Простота і функціональність - ці головні принципи, які лежать в основі не тільки сучасного дизайну, а й філософії представленого бренду TOP LIGHT. Фахівці компанії вважають, що настільні лампи TOP LIGHT повинні не тільки прикрашати приміщення і гармонійно поєднуватися з обстановкою, але і якісно справлятися зі своїми прямими обов'язками – внутрішнє освітлення TOP LIGHT. Компанія виробляє всі типи освітлювальних приладів: настільні лампи, торшери TOP LIGHT, бра, стельові світильники.


Рішення від німецької компанії відмінно підійдуть для внутрішнього та зовнішнього освітлення TOP LIGHT. Моделі світильників TOP LIGHT продумані до дрібниць і не займають багато місця. Крім того, у вас не виникне труднощів з їх установкою. Для виготовлення світильників Top Light застосовуються тільки кращі матеріали: метал, скло, пластик, камінь. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви також знайдете вуличне освітлення TOP LIGHT для вашого саду чи прибудинкової території.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i