Увійти
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні зовнішні світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вуличні світлодіодні світильники для саду, альтанки або тераси


Ми рекомендуємо світлодіодні зовнішні світильники для освітлення саду, тераси або альтанки. Зовнішнє світлодіодне освітлення забезпечить вашому екстер'єру достатню кількість світла, не турбуючись про високі витрати на електроенергію. З кожним роком вуличні лед світильники набирають ще більше популярності. Застосування вуличних світлодіодних світильників суттєво зменшить витрати на електроенергію.


Вуличне світлодіодне освітлення – безпека пішоходів і автомобілістів у нічний час. Ліхтарні стовпи, в які встановлюють ЛЕД світильники вуличні, стали атрибутом доріг, площ, парків та вулиць. Крім головної функції – освітлення, світильники ЛЕД вуличні можуть бути декором для різноманітних ландшафтних композицій. За допомогою зовнішнього світлодіодного освітлення, дизайнери створюють затишну атмосферу, підкреслюючи красу будівель ввечері та вночі.


Чому вам потрібно використовувати ЛЕД світильники для вуличного освітлення:


  • Економічність. Тяжко інтенсивно освітити відкритий простір, світло не відбивається від поверхонь, як в інтер’єрі, світло поглинається в темряві. Вуличні ЛЕД світильники споживають мало електроенергії і видають оптимальну яскравість.
  • Тривале життя ЛЕД світильника. Вони прослужать набагато довше, порівняно зі звичайними лампами розжарювання. Корпус світлодіодної лампи не нагрівається, не втрачає кольоровості з часом.
  • Легка установка. Вуличні ЛЕД світильники легко підключити до електромережі. Якщо біля місця, яке ви хочете освітити відсутня розетка, можна придбати світильники на сонячних батареях.


Якщо ви хочете подивитися на інші типи світильників, натисніть на вкладку зовнішнього освітлення.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.