Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Світлодіодні лампочки GU10

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні лампочки з цоколем GU10


Як і у всіх лампочках, навіть у LED лампочок GU10, існує різна потужність (найпопулярнішими є ЛЕД лампи GU10 потужністю 5 Вт і 10 Вт), з різним кольором світла (LED лампи GU10 холодний білий, денний білий) та з майстерень різних виробників (світлодіодні лампочки GU10 Osram, Philips ...). Сучасні технології не обійшли стороною ці світлодіодні лампи GU10, тому існують і димерні світлодіодні лампочки з цоколем GU10.


Використовуючи світлодіодні лампи з цоколем GU10 дуже легко створити чудове дизайнерське освітлення у вашому інтер’єрі. Просто слід придбати сучасний тип освітлення – LED лампочки з цоколем GU10. Такі лампочки дозволяють отримати спрямоване світіння і освітлити потрібне вам місце. LED лампи з цоколем GU10 застосовують в декоративних настінних і стельових світильниках різних приміщень як ванна, коридор, а також для підсвічування одягу чи меблів в магазинах. ЛЕД лампи GU10 не мерехтять і відсутня пульсація світла. За допомогою таких лампочок ви зможете суттєво зекономити кошти на електроенергії.


Світлодіодні лампочки GU10 працюють при напрузі в 220V. Вони мають поворотний механізм фіксаціі в патроні світильники, що дуже зручно. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент світлодіодних лампочок з цоколем GU10 за доступною ціною та від відомих брендів. Ще світлодіодні лампи GU10 мають тривалий термін служби, що зменшить витрати на купівлю нових лампочок.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i