Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні лампочки G9

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні лампочки з цоколем G9 за вигідною ціною


У нас ви можете знайти якісні ЛЕД лампи G9, тому вам не доведеться турбуватися про їх покупку. Димерна LED лампа G9 - це відповідний варіант для тих з вас, хто хоче налаштувати інтенсивність світла і таким чином завжди забезпечити атмосферу на свій смак. Лампа LED G9 7w здатна замінити галогенну лампу потужністю в 50 Вт неважливо чи то буде люстра або світильник.


Світлодіодні лампочки G9 ідеально підходять для точкового підсвічування стель, різних елементів меблів, вітрин кафе та ресторанів, забезпечуючи якісний рівень світла з максимально природною передачею кольору. Надійність конструкції, стійкість до пошкоджень, миттєве включення і економне енергоспоживання - це ще не всі переваги світлодіодних ламп G9. Світлодіодні лампочки з цоколем g9 не містять ртуті і не випромінюють ультрафіолет, забезпечують високий рівень передачі кольору і рівний світловий потік, що залишається стабільним при напружених від 150 до 250 В.


Головною причиною зростання світлодіодних ламп з цоколем G9, є економічність, в дев'ять разів більша економія ніж у ламп розжарювання і в півтора рази більша ніж у люмінесцентних ламп. Популярність LED лампочок з цоколем G9 зростає ще й в світлі світового тренду до економії коштів і використання природних ресурсів. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити LED лампи з цоколем G9 за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i