Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Світлодіодні лампочки E27

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні лампочки Е27 - діодні лампи для дому та офісу


Якщо ви шукаєте якісні LED лампочки E27, випробуйте світлодіодні лампочки Philips E27. Компанія Philips існує на ринку вже багато років, і завдяки цьому придбані лампочки неодмінно виправдають ваші очікування. LED лампи Е27 Osram зроблять таку ж послугу для вас. Звичайно, ми також пропонуємо для вас сучасні димерні лед лампи E27. Світлодіодні лампочки виготовляються з різною потужністю, серед найбільш популярних є світлодіодні лампочки E27 потужністю 15 Вт.


Світлодіодна лампа Е27, або як в народі називають «груша» - це лампочка для домашнього та офісного використання. Світлодіодні лампочка з цоколем Е27 призначена для використання в люстрах, світильниках, бра та торшерах. Ціна світлодіодної лампи з цоколем Е27 може відрізнятися у різних виробників, Philips коштує дорожче ніж інші, але й якість вища. Економте до 90% на електриці користуючись LED лампочкою з цоколем E27.


LED лампи з цоколем Е27 складаються з світлодіодів, лед-драйверів, цоколя, корпусу і системи охолодження. У діодних лампочок Е27 взагалі відсутнє мерехтіння, інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання. Їх світло безпечне для зору людини. Діодна лампа Е27 екологічна - не містить ртуті або інших шкідливих речовин. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто бувають знижки на світлодіодні лампи Е27, тому користуйтесь акціями і купуйте вигідно!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i