Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Світильники для ванної кімнати

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Підкатегорія: Світильники для ванної кімнати - оберіть підкатегорію

Опис категорії

Стельові світильники у ванну кімнату - який тип освітлення вигідніше обирати?


Світильники стельові у ванну - це спеціальні світильники, які відповідають вимогам та нормам безпеки. Стельовий світильник для ванної кімнати має бути основним, але не єдиним джерелом світла у ванній. У широкому асортименті стельових світильників в ванну ви також можете вибрати між настінними світильниками, світильниками для освітлення дзеркал або точковими світильниками.


Стельові світильники у ванну кімнату повинні відповідати стилю цього приміщення, джерело світла не повинно дратувати ваш зір. Підвищена вологість у ванній підвищує ризик короткого замикання, тому необхідно обирати стельові світильники в ванну кімнату з захистом від води та вологи. Тому стельові світильники для ванної повинні мати характеристики, які запобігають будь-яким надзвичайним обставинам в процесі експлуатації світильників. Намагайтесь поставитися до цього питання серйозно, обираючи стельові світильники до ванни хорошої якості.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є великий вибір світильників стельових у ванну, ви завжди зможете знайти собі світильник, який підійде саме вам. Бувають декілька типів стельових світильників для ванної кімнати:


  • У формі плафонів. Ще має назву «таблетка», досі популярний з радянських часів.
  • Галогенні лампи. Невеликі за розмірами і мають низьку ціну, теж популярні серед клієнтів.
  • Світлодіодні світильники. Ми рекомендуємо їх як найефективніші та економні світильники. Ціна на ці стельові світильники до ванни вища ніж у інших типів, але вони прослужать вам тривалий термін і споживають мало електроенергії.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i