Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Можливість повернення товару протягом 60 днів

Запитайте що завгодно

Надя

Я допомагаю з вибором і технічними збоями.

093 152 21 99(Пн-Пт, 7-15:30)

Запитайте

Надя

Ви хотіли б придбати світильник, але боїтесь, що він вам не підійде? Не хвилюйся! Відтепер у вас є можливість повернення товару до 60 днів з моменту отримання.

Більше жодних турбот під час замовлення товару

Сидите вдома над нашому веб-сайті й розмірковуєте про придбання нового світильника? Можливо, ви облаштовуєте новий будинок або квартиру, або, можливо, настав час змін й тому потрібно замінити старе освітлення новим. Або ж близька вам людина має день народження чи ви збираєтеся придбати товар у подарунок з іншого приводу на нашому сайті. Однак ви досі вагаєтесь й ставите собі питання, а що якщо ви не вгадаєте з подарунком або світильник в реальності вам не підійде? У нас є просте вирішення цього питання.


Світильники або інші наші продукти можете замовляти без турбот. Якщо у своєму замовленні ви не вказували ідентифікаційний номер або індивідуальний податковий номер платника ПДВ (ІПН платника ПДВ), це означає, що покупки ви робите для приватних цілей, а тому можете повернути товар протягом 60 днів. Навіть без уведення причини. Детальнішу інформацію стосовно можливості повернення товару можна дізнатись на нашому веб-сайті. Загалом, вам необхідно буде роздрукувати форму для повернення товару, яку ви знайдете тут. Заповніть її та надішліть разом з товаром назад на нашу адресу. Важливим є надіслати товар без післяплати (тобто без накладеного платежу). Вкажіть номер свого банківського рахунку, куди ви хочете, щоб ми надіслали вам гроші, у формі. Як тільки ми отримаємо від вас товар, одразу повернемо гроші назад на ваш банківський рахунок.


Прочитайте та дізнайтесь всі умови та інструкції щодо успішного повернення товару, навіть із уведеною точною адресою. Все просто, тому не потрібно боятися будь-яких складних завдань.

 
null 

Автор статті:

Надя
Надя Спеціалістка з обслуговування клієнтів

Надя є не лише спеціалісткою з обслуговування клієнтів, але й поціновувачкою світлодіодного освітлення. У своїх статтях вона підкаже як зменшити витрати за електроенергію чи як правильно обрати лампочку. А також надасть багато порад для правильного вибору освітлення для дому або саду.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.