Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вінтажні стельові світильники

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові світильники у старовинному стилі


Вінтажні стельові світильники – це давній, антикварний вид освітлення. Справжній антикваріат можна замінити на штучну зістаренність – вінтажні світильники на стелю. Таким чином вінтажний потолочний світильник дарує відчуття затишку і атмосферу комфорту – те що потрібно вам після активного робочого або навчального дня, якщо ви плануєте встановити ці світильники у дитячу. Старовинний стельовий світильник має приємне, м’яке і розсіяне світло, яке чудово впливає на нервову систему.


Якщо ви плануєте встановити старовинні світильники на стелю, радимо ще обладнати додаткове освітлення у вигляді торшера чи настінних світильників, які будуть також у схожому стилі. Стельові світильники у старовинному стилі можна використовувати не тільки у вітальні, а й в спальні. Для цього кімната повинна мати багато простору, щоб було достатньо місця для ретро стельового світильника. Окрім ретро потолочних світильників, в спальню можна додати приліжковий вінтажний світильник, який може служити для розсіяння світла та читання книг.


Ретро світильників на стелю можна використовувати як класичну люстру або дитячу люстру для дівчинки або хлопчика. Діти люблять щось яскраве та з різними кольорами. Можна придбати навіть кришталевий вінтажний стельовий світильники, але ціна буде досить висока, на це слід звернути увагу. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір ретро стельових світильників на будь-який смак.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i