Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Сільські стельові світильники

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові світильники в стилі кантрі


В цій категорії ви знайдете сільські стельові світильники для вашої квартири. Що таке стельові світильники в стилі кантрі? Стиль кантрі, як стиль оформлення інтер’єру виник в Америці в 70-х роках. Але, ніхто точно не знаю, коли саме він виник. Найхарактерніші риси освітлення – це сільські потолочні світильники, які прості за конструкцією та зазвичай виготовлені з натуральних матеріалів, що додає якийсь неповторний шарм потолочним світильникам в стилі кантрі.


Основні задача кантрі стельових світильників – стильно та по-домашньому оформити освітлення в кімнаті, надати приміщенню відчуття розслабеності та поєднання з природою. Часто кантрі потолочні світильники використовують в заміських будинках, як правило їх не встановлюють в квартирах сучасного типу. Але, якщо ви фанат кантрі та проживаєте в невеликій квартирі, ви також можете зробити інтер’єр більш атмосферним за допомогою стельових світильників в сільському стилі.


Потолочні світильники в сільському стилі відрізняються один від одного залежно від країни. Більшість людей використовують стельові світильники в стилі кантрі в Північній Америці, тому там освітлення дуже відрізняється від наприклад країн Європи. В Америці в інтер’єрі може висіти ковбойський капелюх, а у Франції – різноманітні кольорові пляшки можуть стояти на поличці біля стіни. В Україні для доповнення атмосфери в стилі кантрі розміщують глечики, тарілки та вишити власноруч рушники.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i