Увійти
Levý banner
Pravý banner
Меню


Порівняти
0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні стрічки розумні

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумні LED-стрічки для внутрішнього та зовнішнього освітлення


Розумна світлодіодна стрічка є відносно новою пропозицією на ринку внутрішнього та зовнішнього освітлення, але їй вже вдалося завоювати величезну популярність серед споживачів. Цьому посприяли необмежені можливості для розробки унікальної підсвічування, енергоефективність і доступна ціна розумної діодної стрічки.


Розумна LED-стрічка чудово проявляє себе в побуті, де її можна використовувати для декору, підсвічування мебелі та картин, освітлення коридорів, санвузлів, акваріумів. Досить поширені розумні світлодіодні стрічки і в підприємстві, за допомогою яких можна підсвічувати прилавки і різноманітні вивіски. З економним використанням електроенергії, світлодіоди стали неймовірно затребувані завдяки низькій вартості самої розумної LED-стрічки і комплектуючих до неї, а також робіт по організації підсвічування з її допомогою. Також є світлодіодні димерні стрічки, коли можна регулювати яскравість лампочок. Вони коштують трохи дорожче, але йдуть вже у комплекті з пультом дистанційного керування для LED-димерних стрічок.


Якщо ви бажаєте купити розумну світлодіодну стрічку, необхідно вибрати комплект до неї. Неважливо, яку ви вибрали розумну LED-стрічку, вона буде працювати від напруги 12V. Сучасні електромережі забезпечують 220V, так що для використання світлодіодного підсвічування вам знадобляться спеціальні трансформатори, також звані блоками харчування або драйверами. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є все для того, щоб встановити розумні світлодіодні стрічки.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.