Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розумні світлодіодні стрічки

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумні LED-стрічки для внутрішнього та зовнішнього освітлення


Розумна світлодіодна стрічка є відносно новою пропозицією на ринку внутрішнього та зовнішнього освітлення, але їй вже вдалося завоювати величезну популярність серед споживачів. Цьому посприяли необмежені можливості для розробки унікальної підсвічування, енергоефективність і доступна ціна розумної діодної стрічки.


Розумна LED-стрічка чудово проявляє себе в побуті, де її можна використовувати для декору, підсвічування мебелі та картин, освітлення коридорів, санвузлів, акваріумів. Досить поширені розумні світлодіодні стрічки і в підприємстві, за допомогою яких можна підсвічувати прилавки і різноманітні вивіски. З економним використанням електроенергії, світлодіоди стали неймовірно затребувані завдяки низькій вартості самої розумної LED-стрічки і комплектуючих до неї, а також робіт по організації підсвічування з її допомогою. Також є світлодіодні димерні стрічки, коли можна регулювати яскравість лампочок. Вони коштують трохи дорожче, але йдуть вже у комплекті з пультом дистанційного керування для LED-димерних стрічок.


Якщо ви бажаєте купити розумну світлодіодну стрічку, необхідно вибрати комплект до неї. Неважливо, яку ви вибрали розумну LED-стрічку, вона буде працювати від напруги 12V. Сучасні електромережі забезпечують 220V, так що для використання світлодіодного підсвічування вам знадобляться спеціальні трансформатори, також звані блоками харчування або драйверами. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є все для того, щоб встановити розумні світлодіодні стрічки.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i