Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
До покупки ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Розумне зовнішнє освітлення

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інтелектуальне зовнішнє освітлення для барбекю та саду


Якщо ви проводите більше часу на відкритому повітрі в саду, ніж влітку вдома, ви неодмінно оціните світильники розумного зовнішнього освітлення. Так само розумне зовнішнє освітлення допоможе вам навіть взимку, коли незабаром стемніє, наприклад, освітлюючи околиці будинку саме в той час, коли ви приїжджаєте. Інтелектуальне зовнішнє освітлення також є чудовим пристосуванням для барбекю та садових вечірок. Або спробуйте роль ландшафтного архітектора і створіть барвисті закутки в саду за допомогою кольорового освітлення.


Деякі населені пункти України сьогодні інвестують кошти в світильники для розумного зовнішнього освітлення, які дозволяють суттєво зменшити витрати міського бюджету на оплату електроенергії. Це досягається шляхом використання енергоощадного обладнання та LED-ліхтарями. Сучасні світлодіодні світильники інтелектуального зовнішнього освітлення допоможуть зекономити споживання електроенергії, а значить і видатки міста.


Якщо ви бажаєте по-справжньому економно освітлити місто, тоді розумне зовнішнє освітлення саме для вас. Кращі продукти смарт зовнішнього освітлення включають лампи Philips Hue. Але ви також можете знайти в меню інші марки і типи освітлення. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете все потрібне обладнання для встановлення інтелектуального зовнішнього освітлення. Часто в нас буває розпродаж розумного освітлення, радимо регулярно відвідувати наш сайт для отримання знижок.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.