Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Redo

Vendor 6
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення Redo для внутрішнього та зовнішнього використання


Бренд Redo Group пропонує освітлювальні прилади з 2000 року, а в останні роки компанія зазнала великого успіху і розширюється до багатьох європейських країн. Важливим фактором успіху компанії є постійні дослідження, розробки та аналіз ринку. Компанія також зацікавлена в майбутньому, з цієї причини вона використовує тільки якісні матеріали в освітленні Redo. Всі світильники Redo відповідають європейським стандартам безпеки, охорони навколишнього середовища та енергозбереження.


В нашому асортименті ви знайдете багато настінних світильників Redo, люстр та світильників для вуличного освітлення. Радимо придбати світлодіодні світильники Redo, таким чином ви зможете суттєво зекономити кошти на рахунках по електроенергії. Вуличні світильники Redo чудово переносить будь-які температури, не може зламатися від дощу або від пориву вітру. Люстри Redo для домашнього освітлення та світильники для вулиці виконують такі ролі, як декор, створенння неповторної атмосфери і якісне рівномірне освітлення приміщення чи зовнішньої території.


Внутрішні світильники Redo виробляються в стилі мінімал, хай-тек, модерн, а також в стилі прованс. Виробник перейшов на світлодіоди, використовуючи їх як безпечні та ефективні джерела світла. Цим компанія ще раз показує те, що використовує інновації і готова робити все, щоб освітлення Redo якісно служило своїм користувачам.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i