Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Reality

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення Reality: стельові та настінні світильники, підвісні люстри


Бренд Reality належить німецькій компанії TRIO, яка працює на ринку світильників з 1991 року. У виробництві освітлення Reality важливими елементами для компанії є гарний дизайн освітлення, практичність і використання сучасних технологій. В асортименті бренду представлено кілька різних серій світильників Reality: Prater, Patz, Luster, Rennes, Gina, Flower. Кожна з них оригінальна і неповторна, тому стане відмінним вибором для організації освітлення як в громадських, так і в домашніх інтер'єрах.


Колекція Prater - це зібрання ефектних люстр Reality та світильників, виконаних у футуристичному стилі. Використання світлодіодних ламп Reality істотно знижує витрати електроенергії. У цій серії можна відшукати найрізноманітніші типи освітлювальних приладів: бра, стельові світильники та підвісні люстри Reality. Головна родзинка - відсутність класичних плафонів. Кожен стельовий світильник Reality оснащується оригінальними кільцями, які світяться і повертаються в ту чи іншу сторону.


Настінні світильники Reality стануть справжньою прикрасою класичного інтер'єру. Шикарні люстри-свічки створюють чарівну атмосферу розкоші і гламуру. Колекція Patz - це простота, стиль і ефективність в одному плафоні. Лаконічні точкові світильники Reality цієї серії створюють м'яке, розсіяне світло і відмінно підходять як для організації основного освітлення, так і для додаткового підсвічування. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми також пропонуємо настільні лампи Reality.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i