Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Rabalux

Vendor 3
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення RABALUX для вашої квартири


Бренд RABALUX був заснований в 1993 році в Угорщині і швидко став важливим виробником на угорському ринку освітлення. Нині освітлення RABALUX продається в 9 європейських країнах. Ми раді, що також можемо запропонувати вам світильники RABALUX у нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua. RABALUX фокусується головним чином на ефективності, надійності і досягає оптимального співвідношення ціни і якості своєї продукції.


Компанія щороку оновлює своє портфоліо ламп RABALUX і тим самим постійно в курсі останніх сучасних тенденцій в облаштуванні будинку, але шанувальники класичних стилів також знайдуть щось до душі. Основним видом діяльності компанії є виробництво та продаж люстр RABALUX та світильників для домогосподарств та зовнішніх або садових приміщень, таких як настінні та стельові світильники, дитячі світильники, люстри, точкові світильники, настільні та торшери RABALUX.


Щорічно асортимент поновлюється новими колекціями світильників та ліхтарів RABALUX для вуличного освітлення. Вуличні світильники мають чудовий захист від усілякої погоди, як дощ чи сніг. Сонячні ліхтарі RABALUX підійдуть для освітлення саду чи тераси. Використовуючи сонячну енергію ви суттєво зекономити кошти на рахунках по електриці. В нашому інтернет-магазині ми пропонуємо освітлення RABALUX за дійсно доступною ціною. А слідкуючи за нашими акціями ви зможете купити світильники значно дешевше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i