Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Philips

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники та лампочки Philips для внутрішнього та вуличного освітлення


В області освітлення бренд Philips займає перше місце на світовому ринку. Зрештою, він також має приємний фрагмент історії, заснований ще в 1891 році в голландському Ейндховені. Спочатку компанія зосередилась на виробництві лампочок Philips, і поступово значно розширила свій асортимент. Створює сучасні та дизайнерські люстри, зовнішнє освітлення, лампи Philips та настінні світильники Philips. Виробник має широкий вибір внутрішнього і зовнішнього освітлення Philips.


Голландський виробник постійно вдосконалює люстри Philips та іншу свою продукцію, останнім часом зосереджуючись на світлодіодних світильниках. Тож якщо вам подобається дизайн та нова світлодіодна технологія, світильники Philips - хороший вибір. Інші дочірні компанії, такі як Massive, були створені під брендом Philips. Ви також можете придбати їх продукцію в нашому інтернет-магазині. Переконайтеся самі, і ви побачите, що внутрішнє та зовнішнє освітлення Philips вас не розчарують.


Бренд Philips – це компанія, яка завдяки членам сім’ї стала лідером серед виробників світлотехніки для внутрішнього та вуличного освітлення Philips в світі. Електровироби Philips називають «розумною» світлотехнікою, тому що в них вбудовані новітні системи, які дозволяють не тільки регулювати напрямок, інтенсивність і колір світлового променя в світильнику, а й дають можливість дистанційно керувати всією системою освітлення неважливо де ви перебуваєте.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i