Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Petite&Mars

  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Матраци та наматрацники бренду Petite&Mars - здоров'є вашої дитини


Давно шукали якісний матрац для себе або вашої дитини? В нашому магазині ми пропонуємо матраци бренду Petite&Mars. Гіпоалергенний, натуральний матрац Petite&Mars з бавовняним чохлом забезпечить дитині максимально здоровий та комфортний сон. Ваш малюк зможе завжди висипатися і відчувати себе бадьорим кожного ранку. Верхній шар матраца виконаний з гречки, яка славиться своїми корисними властивостями.


Гречка розташована таким чином, щоб адаптуватися під тіло вашої дитини. Наповнення з гречки запобігає розвитку дефектів хребта у дітей. Має антистресовий ефект, нейтралізують шкідливий кровотік і небезпечне електромагнітне випромінювання. Наповнення з гречки не нагрівається від тіла сплячої дитину, що допомагає мінімізувати потовиділення і, як наслідок, запобігає роздратування шкіри. Хороший дитячий матрац Petite&Mars - запорука здоров'я вашої дитини. Також зверніть увагу на наматрацники Petite&Mars.


Продукція бренду Patite&Mars має антибактеріальні властивості, запобігає розвитку пилових кліщів в матраці. Середній шар виконаний з поліуретанової піни, яка утворює маленькі дірочки, завдяки яким матеріал адаптується під тіло вашої дитини і покращує повітряний потік. Нижній шар виконаний з натурального матеріалу. Цей матеріал виготовлений з кокосового волокна, має подібні властивості, що й гречка. Обмежує розмноження кліщів, володіє антибактеріальними властивостями. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете знайти як і матраци бренду, так і повітрянопроникні наматрацники Petite&Mars за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i