Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Paulmann

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники бренду Paulmann - лампи, світлодіодні стрічки та лампочки


Бренд Paulmann Licht - це сімейний бізнес, що базується у німецькому місті Шпрінге та має відділення в 40 країнах. Ось вже більше 35 років компанія, заснована паном Рюдігером Паульманом, займається виробництвом і продажем ламп розжарювання і світильників всіх видів. В даний час портфоліо пропозиції складає більше 60% світла зі світлодіодною технологією. Високий наголос на безпеці та якості свідчать такі сертифікати, як VDE, ENEC, TÜV та Intertek. Головний девіз компанії - «Лампи Paulmann від людей для людей».


Це виявляється прямо з початкової ідеї створення нового світильника Paulmann, коли акцент робиться на найкращій ергономіці для кінцевого споживача, його комфорті та безпеці. У нашій пропозиції ви можете знайти великий вибір точкових і підвісних стельових світильників, світлодіодних стрічок Paulmann та електроматеріалів Paulmann.


Особливості світильників Paulmann:


  • моделі світильників ідеально вписуються в стилістику мінімалізму або модерну. Бренд Paulmann неодноразово нагороджували престижними нагородами за видатний дизайн;
  • каталоги Paulmann щороку поповнюються понад 300 новими моделями, тому завжди можна бути впевненим в їх актуальності;
  • компанія дотримується найвищі стандарти якості та безпеки - кожен світильник та лампочка Paulmann проходить сертифікацію в таких організаціях, як VDE, ENEC, TÜV і Intertek.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i