Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

PATONA

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Фільтри та мішки для пилососів Patona - насадки, зарядні пристрої


Ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів для пилососів бренду Patona. Широким попитом користуються такі види аксесуарів як мішки для пилососів Patona, насадки для пилососів, фільтри та акумулятори Patona. Мішки для пилососів слід регулярно замінювати на нові, щоб ваш пилосос працював ефективно. В інструкції до пилососу вказано, як правильно міняти мішки, якщо немає такої інформації, спробуйте знайти в інтернеті на офіційному сайті виробника.


Акумуляторні батареї Patona підходять для автономних пилососів невеликої ваги, їх ще називають ручними пилососами. Їх можна використовувати в будь-якому місці, де немає доступу до електромережі. Кожен власник автомобіля чи професійний будівельник повинен мати ручний пилосос з акумулятором Patona. Зарядні пристрої Patona дозволять вам швидко зарядити акумулятор до пилососу.


В нашому асортименті також є фільтри для пилососів Patona і насадки для них. Насадки для пилососів Patona треба регулярно міняти, тому що вони досить швидко стають непридатними. Краще купувати в комплекті набір насадок для пилососів Patona, так буде фінансово вигідніше. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua регулярно діють акції та знижки на аксесуари бренду Patona. Якщо хочете купити мішки або фільтри для пилососів дешевше, радимо слідкувати за нашими знижками на сайті.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.