Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Освітлення для транспортних засобів

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED фари заднього ходу та додаткового освітлення


Освітлення для транспортних засобів – це дуже важлива річ для кожного автомобіля. Від якості освітлення залежить дуже багато, як комфорт під час керування транспортним засобом так і безпека людей. Існують різні типи фар та автомобільних ламп, які мають своє призначення. Нижче, ми розглянемо дві основні групи освітлення для транспортних засобів. Зовнішнє освітлення - це світлові прилади, розташоване зовні автомобіля — передні та LED фари заднього ходу, світлодіодні світловідбивачі, а також інше освітлення, може бути навіть підсвітка колес.


LED фари додаткового освітлення також входять в зовнішнє освітлення. Внутрішнє освітлення - це все, що знаходиться всередині салону автомобіля. розташовані всередині салону або всередині самого автомобіля. Наприклад – автомобільна лампа балка. Ці лампи необхідні для забезпечення комфорту й зручності.


До головного освітлення, яке є у всіх автомобілях без винятку, відноситься ближнє й дальнє світло. Ці два основні режими для передніх фар завжди використовують у темний час доби та під час туману. Це освітлення допомагає забезпечити хорошу видимість на дорозі вночі або в умовах негоди. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір освітлення для транспортних засобів за доступною ціною. Ще є світильники для освітлення робочих місць, наприклад на фабриці чи на складах.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i