Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Osram

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення OSRAM - лампи, світильники


Маючи майже багатовікову історію, німецький бренд OSRAM є одним з головних виробників освітлення та джерел світла в Європі. У нашому портфоліо ви знайдете в основному високоякісні світлодіодні лампи OSRAM, а також високоякісні ЛЕД лампи OSRAM, такі як підвісні та світлодіодні світильники кухонного гарнітура. Асортимент освітлення OSRAM дуже широкий – різноманітні світильники OSRAM та лампочки OSRAM, які підійдуть кожному клієнту.


Більше 100 років бренд OSRAM має в продажі комфортне освітлення, яке задовольнить смак будь-якої людини. Також з лампами OSRAM ви зможете ефективно використовувати електроенергію, тому що компанія постійно удосконалює процеси виробництва ламп ОСРАМ, слідкуючи за екологічною ситуацією в світі. Світлодіодні лампи від цього бренду дозволять вам суттєво економити кошти на рахунках по електроенергії.


Лампи OSRAM виробляються з дотриманням правильної технології та контролем якості товару, що використовується на всіх етапах на будь-якому з заводів OSRAM, представлених в усьому світі. Світильники OSRAM та лампочки до них можуть вироблятися не тільки в Німеччині, але і в країнах Східної Європи та навіть в Китаї. Якість цих ламп буде завжди однакова. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити лампи OSRAM за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i