Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Настінні точкові світильники

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Точкові світильники на стіну - точкові бра


Настінні точкові світильники у квартирі стають дедалі невід’ємною частиною освітлення житла, особливо в коридорах, ванних кімнатах та кухнях. Відносно невеликі точкові світильники на стіну, також часто вбудовуються в стелю або під кухонний гарнітур, мають відносно високу потужність, що дозволяє повністю висвітлити кухонну стільницю для вашої роботи, а також створити приємну атмосферу під час відпочинку в кріслі у вітальні.


Ідеальне освітлення для кухні – точкове освітлення на стіну. При невеликому енергоспоживанні та безпечному світлодіодному освітленні настінне точкове освітлення якісно освітить кухонну стільницю, над якою можна працювати необхідний час, не витрачаючи занадто багато енергії. Світлодіодні димерні настінні точечні світильники, навпаки, забезпечують підходяще освітлення для зон відпочинку, де ви можете направити та затемнити або висвітлити стільки світла, скільки вам потрібно. Точечні світильники на стіну продаються окремо або в наборах з декількох штук нейтрально-білого, хромованого та кольорового виконанні.


Так само, точечне освітлення на стіну може бути мініатюрною світловою плямою або більшою центральним освітленням приміщення. Завдяки цій мінливості можна використовувати настінне точечне освітлення в кожній кімнаті квартири. Слідкуйте лише за вологостійкістю для ванних кімнат, де значення ІР має бути від 44 і вище. Тому для точкових бра з нижчими значеннями IP вибирайте місце без високої вологості. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити точечні бра на будь-який смак.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i