Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Купуйте за 2 000 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Настінні світильники (бра) - Lucide

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Опис категорії

Настільні світильники (бра) для ванної кімнати


Найкраще поєднувати кілька типів настінних світильників для ванної кімнати. Настінні світильники в ванну в основному використовуються в якості освітлення дзеркала у ванній кімнаті. Бра у ванну кімнату, що використовуються у вологому середовищі, містять захист від води. Перевагою бра у ванну є дуже низьке споживання енергії, добре освітляють поміщення та мають незвичний сучасний вигляд. Ми радимо купити бра у ванну, якщо ви хочете оновити настінні світильники для ванної.


У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий асортимент настінних світильників у ванну кімнату – з різними дизайнами, безпечні і за доступною ціною, тому бра для ванної може дозволити собі кожний. Корпус настінних світильників настільки міцний, що буде служити роками. Ми пропонуємо бра для ванної кімнати саме такі, які вам потрібні – з точковим освітленням потрібного місця або розсіяне світло у ванній.


Настінні світильники у ванну можуть бути круглими чи квадратними, з захистом від води IP44, кутом освітлення до 90 градусів, потужністю 24 Ватт та гарантією в середньому 3 роки. Бра у ванну можна монтувати, як забажаєте, на будь-якій поверхні. Настінний світильник у ванну зазвичай має чудовий дизайн корпусу, захист від води та споживає звичні 220В від електромережі. У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити бра у ванну, які вам будуть до вподоби, за вигідною ціною.

Copyright © 1990 - 2022 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua, Усі права захищені.