Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дзеркальне освітлення

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення ванної кімнати над дзеркалом


Вибираючи освітлення ванної кімнати, не забувайте і про освітлення дзеркала. Освітлення ванної кімнати над дзеркалом має бути дуже інтенсивним (наприклад, для запобігання порізів під час гоління), але знову ж м’яко розсіяним, щоб воно не засліплювало і не створювало невідповідних тіней на обличчі. Як і при виборі інших світильників для ванної кімнати, пам’ятайте, що дзеркальне освітлення повинно мати високе значення IP-покриття.


Підсвітка для дзеркала у ванній розділяється на три наступні типи:При виборі освітлення над дзеркалом керуйтеся власними уподобаннями та вимогами до функціоналу, скільки саме світла вам потрібно у ванній, чи хочете ви ставити точкові світильники для освітлення певних зон тощо. Врахуйте, що вам потрібно визначитися з потужністю освітлення дзеркала у ванній, щоб світло не виявилось занадто яскравим або навпаки занадто слабким.


Підсвічування дзеркала у ванній кімнаті найкраще гармоніує з сучасним дизайном. Ціна на таке освітлення зазвичай висока, але в нас часто діють знижки, тому ви зможете купити підсвітку дзеркала дешевше. Слідкуйте за акціями у нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua і ви зможете встановити сучасне якісне освітлення дзеркала за вигідною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.