Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Markslöjd

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення MARKSLÖJD - світильники на стелю та торшери


Виробник світильників MARKSLÖJD - шведська компанія, яка співпрацює з відомими дизайнерами і виробляє справжні світлові самоцвіти.У нашій пропозиції ви знайдете в основному стельове та настінне освітлення MARKSLÖJD.


Бренд MARKSLÖJD є окрасою промисловості Швеції та одним з лідерів Північної Європи по випуску освітлювальної техніки. Представницькі офіси бренду наявні в 13 країнах і мережа дистрибуції продовжує активно розширюватись. Компанія займається проектуванням та виготовленням стельових світильників MARKSLÖJD для внутрішнього та зовнішнього освітлення. Крім того, в лінійці Markslojd є особливі моделі настінних світильників MARKSLÖJD для освітлення промислових приміщень. Технологічний процес виготовлення світильників Маркслойд передбачає дотримання всіх міжнародних стандартів якості. Фабрика йде в ногу з часом, тому використовує максимум інновацій в царині технологій світлотехніки.


Особливо популярні серед споживачів люстри й торшери MARKSLÖJD. Вони мають лаконічний дизайн, прості та водночас благородні форми. Ці товари люблять та цінують за елегантний, витончений, практичний та вишуканий дизайн, який в той самий час є не застарілим, а сучасним. Сьогодні світильники та настільні лампи MARKSLÖJD реалізуються на території багатьох країн Східної Європи, зокрема, в нашому інтернет-магазині. У нас ви можете придбати продукцію даної фірми за цілком прийнятною вартістю.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i