Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Legrand

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аксесуари Legrand - розетки, вимикачі та монтажні комплекти за вигідною ціною


Бренд Legrand - один із світових фахівців з електроустановки та розповсюдження даних. Ця французька компанія працює у більш ніж 180 країнах. Legrand зосереджується на комплексних рішеннях у цих областях захисту електроживлення, комутаційних та електропровідних пристроїв та аксесуарів. Аксесуари Legrand є енергоефективними та екологічними, сприяючи зменшенню споживання енергії, забруднення навколишнього середовища та викидів парникових газів (CO2).


Аксесуари для освітлення Legrand пропонує також ряд елементів управління VALENA LIFE. Його сильні сторони включають сучасний дизайн, розумну та економну проводку, надійність, безпеку, ергономічність та просте з'єднання. Монтажний комплект Legrand для монтажу люка складається з:


  • монтажного тримача;
  • клемного підведення проводу "земля";
  • задня кришка об'єктива.


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua можно придбати різні аксесуари для освітлення. Наприклад, вимикачі Legrand та рамки для вимикачів Legrand, які використовують для внутрішнього освітлення квартири. Розеткові стійки Legrand можно встановити в сад біля будинку. Розетки Legrand також використовують для внутрішнього і зовнішнього освітлення. Якщо потрібні подовжувачі Legrand, вони також є в наявності.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i