Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Нічники у розетку

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Лампи до розетки - нічні ліхтарі в розетку в дитячу


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете широкий асортимент ламп в розетку. Перевага нічних світильників в розетку полягає в тому, що їх можна швидко увімкнути, коли вони вам потрібні. Розеткові лампи чудово підходять для використання в якості нічного освітлення. У нашій пропозиції ви також знайдете світлодіодні настільні лампи до розетки, тобто такі світильники, які ви підвішуєте на стіні або розміщуєте їх над ліжком, як лампу для читання, або над плитою на кухні, якщо вам недостатньо світла під час готування їжі.


Перевагою нічних ліхтарів в розетку є швидкий монтаж. А саме, крім можливості свердління на стіні, світильники до розетки часто оснащені затиском для швидкого кріплення, наприклад, на полиці над письмовим столом. Аналогічно, приліжкові лампи для розетки безпосередньо забезпечені штекером без дрота, для безпосереднього використання в розетці.


Дитяче нічне освітлення зазвичай вирішується за допомогою лампи до розетки. Вимикачем на кабелі також можна добре керувати меншим школярам, тому така дитяча лампа до розетки буде добре служити при перегляді коміксів чи навчальної енциклопедії тварин. Нічні світильники у вигляді орієнтаційного освітлення до розетки не сліплять, а злегка освітлюють кімнату, тому під час нічного походу в туалет дитина не загубиться і не буде боятися «клопа під ліжком». Ми пропонуємо вам купити настільні лампи в розетку за дійсно вигідними цінами.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i