Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Кришталеві настінні світильники (бра)

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Кришталеві світильники - виняткові світильники для сучасного інтер'єру


Кришталеві світильники ще не втратили актуальності. Вони досі використовуються в класичному інтер’єрі і вважаються показником добробуту і відчуттям стилю господаря будинку. Кришталеві бра гарно виглядають в арт-деко, модерні і лофт стилях. Настінні кришталеві світильники - це виняткові світильники, що складаються з комбінації хрому і кришталю. Новий колір, сучасна форма настінних кришталевих бра, вони здатні задовольнити вимогам сучасного інтер'єру, який можна розмістити в просторій вітальні або розкішному вестибюлі.


Витончені кришталеві світильники на стіну не втратили актуальності. Вони стають родзинкою інтер'єру. Перед блиском і розкішним дизайном встояти неможливо. Кришталеві світильники виконують дві важливі функції: яскравого джерела світла і ефектного декоративного елементу.


Найпопулярнішими серед наших покупців є наступні варіанти кришталевих виробів:


  • Бра з кришталевими підвісками - це світильники-підсвічники, прикрашені підвісками. Джерела світла, виконані в такому ключі, чудово доповнюють стельові кришталеві люстри і надають інтер'єру цілісності.
  • Бра з кришталевими плафонами. Моделі забезпечують приємне, м'яке світло. Можуть використовуватися в якості додаткового освітлення і нічника.
  • Вироби в сучасному стилі. Вони можуть бути прикрашені кришталевими нитками, елементами правильної геометричної форми тощо.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i