Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Kolarz

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення Kolarz - точкові та настінні світильники


Бренд Kolarz був заснований у 1918 році у Відні. З того часу компанія зазнала багатьох змін, але головна ідея залишається тією ж - майстерність ідеальної якості. В результаті виходять красиві світильники Kolarz, кожен з яких унікальний і може вважатися витвором мистецтва. Якщо ви шукаєте дійсно дизайнерську річ, то освітлення Kolarz – це те, що вам потрібно.


Люстри Kolarz – це сімейне підприємство, яке заснував Ганс Коларц. Бренд Kolarz успішно співпрацює з партнерами більш ніж в п'ятдесяти країнах, що тільки підтверджує міжнародний статус фірми. Стельові та настінні світильники Kolarz - це якість, перевірена часом і бездоганною репутацією виробника. Лампи та торшери Kolarz створюються з урахуванням кращих традицій минулих століть. Але і сучасними технологіями компанія теж не нехтує. Завод оснащений найкращим сучасним обладнанням.


В каталозі бренду Kolarz представлена вся продукція. Компанія Kolarz випускає люстри, торшери, бра, настільні лампи Kolarz і накладні стельові світильники в найрізноманітніших стильових рішеннях. Це може бути і традиційна класика, і розкішний арт стиль, і стриманий мінімалізм. Ви знайдете неймовірні дизайнерські моделі люстр та точкових світильників Kolarz, які не тільки будуть освітлювати приміщення, а й стануть його справжньою окрасою.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i