Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Jupiter

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настільні та підлогові лампи, люстри та інші світильники JUPITER


Бренд JUPITER виробляє світильники з 1975 року. Компанія зосереджена на інтер'єрних світильниках JUPITER різних типів. Люстри JUPITER використовуються для освітлення кухні в квартирі. Настільні лампи JUPITER служать для освітлення робочої поверхні у вітальні чи в спальні, де ви можете використовувати їх для читання чи для якоїсь ручної роботи. Підлогові лампи JUPITER можна встановити в спальні біля ліжка.


Типовими матеріалами для виготовлення освітлення JUPITER є латунь, патинована латунь і ручний патинований метал, а також ручне видувне скло. Їх зовнішній вигляд нагадує нам про часи наших предків, а також повертає до природи. Дизайнери можуть назвати всі свої вироби сільськими світильниками JUPITER. Але під ""античним "" зовнішнім виглядом ховається сучасна техніка, яка працює так само надійно, як ви звикли до сучасних освітлювальних приладів.


Неповторний стиль люстр і світильників JUPITER забезпечується завдяки власним дизайнерським розробкам, на більшість яких компанія має авторські права, а також завдяки трудомісткою ручної роботи, додатково підвищує художню цінність. Світильники JUPITER виконані з латуні, патинованої латуні і вручну патинованого металу. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua крім стельових світильників, ви маєте змогу купити торшери JUPITER за вигідною ціною, особливо, якщо слідкувати за нашими акціями.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i