Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

IBV

Опис категорії

Світлодіодні світильники IBV для зовнішнього освітлення


Угорський бренд IBV спеціалізується на виробництві якісних світильників із високим значенням захисту ІР. Світильники IBV дуже стійкі до попадання води та пилу, тому ви оціните їх, наприклад, у промисловості. Однак безпека також важлива у вашому домі, і навіть для саморобців освітлення IBV стане правильним вибором. Про рівень якості світильників свідчить той факт, що компанія продає свій асортимент у понад 60 країнах світу. Звичайно, світильники відповідають всім європейським стандартам.


Якщо ж Вам має бути вибір освітлення для вулиці, то тут більше уваги варто приділити якісним характеристикам. Адже зовнішні світильники IBV будуть використовуватися в несприятливих умовах, при частих змінах температури, високий рівень вологості, постійній дії ультрафіолету. Асортимент вуличних світильників IBV вражає уяву.


Одними з найбільш затребуваних є настінні вуличні настінні світильники IBV. Вони використовуються для освітлення території, прилеглої до будинку, найчастіше – це вхідний комплекс. Немає необхідності використовувати ліхтарі, дорогу фасадну підсвічування, прожектори, адже з усіма завданнями відмінно впораються вуличні настінні світильники бра, ціна яких приємно Вас здивує. Для цього варто використовувати прожектори вуличні. Світлодіодні світильники IBV здебільшого призначені для точкового освітлення ганку, підтримки іміджу при облаштуванні альтанки або веранди, для зонування невеликого садка або освітлення зони відпочинку.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i