Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Helios

Vendor 2
  • Лідер продажу

Опис категорії

Внутрішнє та зовнішнє освітлення Helios


Бренд HELIOS займається виробництвом та монтажем освітлювального обладнання. У нашому асортименті ви знайдете під цією маркою світлодіодне технічне освітлення. Технічне освітлення Helios – це освітлювальні прилади, такі як аварійні лампи або світильники, які працюють в автономному режимі, коли просто немає електроенергії або під час надзвичайної ситуації. Освітлення Helios часто купують підприємства та заводи, де вони завжди потрібні.


Світлодіодне освітлення Helios допоможе знайти вихід назовні під час екстренної ситуації. Не слід зневажати таким видом освітлення, невідомо, коли воно дійсно може знадобитися. Зазвичай, технічні світильники мають встановлений всередині акумулятор, тому може працювати тривалий час. На сьогоднішній день популярні аварійні ліхтарі, лампи, які встановлюють всередині приміщення. Також, використовують аварійні світильники для вуличного освітлення Helios.


Сучасне освітлення Helios може служити тривалий термін служби, аж до 50 000 годин. Також, що дуже важливо, кількість вмикань чи вимикань світильника не впливає на термін служби пристрою. Аварійні світильники завжди використовують в лікарнях, заводах, на виробництвах. Часто приватні підприємства також їх використовують. Всі намагаються слідкувати, щоб на роботі було безпечно, та в разі небезпеки, аварійні світильники зможуть допомогти людині. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити внутрішнє і зовнішнє освітлення Helios за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i