Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Globo

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Globo для внутрішнього та зовнішнього освітлення


Світильники і люстри в наш час стали обов'язковим елементом інтер'єру і вимагають до себе особливої уваги. Відомий австрійський бренд Globo якраз і займається розробкою і створенням всіляких освітлювальних приладів. Асортимент варіюється від витриманих в строгих рамках класичних люстр Globo до тематичних люстр-свічок або ж модерних світильників Globo для внутрішнього освітлення Globo. Компанія GLOBO була заснована в 1998 році в Австрії. Сьогодні це вже один з головних продавців освітлювальних приладі, таких як люстр і торшерів Globo у Європі.


Він постачає практично весь західноєвропейський ринок, а його продукція поширюється у понад 50 країн світу. Асортимент освітлення GLOBO дуже широкий - від простих точкових та стельових вентиляторів Globo, через барвисте дитяче освітлення та декоративні світильники до розкішних кришталевих люстр та великих торшерів. Однак цей австрійський виробник робить акцент не лише на інтер’єрі. Він досконалий у виробництві сонячних садових ліхтарів Globo (часто за допомогою світлодіодної технології). У нашій пропозиції ви знайдете асортимент зовнішнього освітлення Globo за найнижчими цінами на ринку!


Другою, не менш важливою заслугою бренду Globo є використання високоякісних матеріалів. Скло найвищого ґатунку забезпечує мінімальне переломлення і потускнение світла, що дозволяє в повній мірі висвітлювати приміщення навіть малопотужними лампочками. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua можно придбати внутрішнє та вуличне освітлення Globo за гарною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i