Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Fabas Luce

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники, торшери та люстри Fabas Luce


Бренд Fabas Luce - італійська компанія з широким асортиментом продукції, яка успішно працює на ринку освітлювальної техніки з 1979 року. Завдяки широкому асортименту продукції як з сучасним, так і з класичним дизайном, кожен дійсно вибирає саме цю компанію. Ми пропонуємо широкий вибір освітлення Fabas Luce: настінні або точкові світильники, настільні лампи та торшери, а також люстри. Бренд Fabas Luce не боїться експериментувати і ризикувати в плані зовнішнього вигляду своєї освітлювальної продукції.


Компанія Fabas Luce ділиться на два підрозділи Host&light і Atiled. Перший - це асортимент освітлення Fabas Luce, призначених для використання на комерційних об'єктах. Другий спеціалізується на задоволенні бажань пересічних громадян, які прагнуть придбати найбільш якісні світильники Fabas Luce для свого будинку.


Бренд Fabas Luce регулярно створює світильники Fabas Luce у футуристичному стилі. Вони вражають своїми надзвичайними формами і рисами, які неприсущие продукції інших компаній. Також є настільні лампи Fabas Luce, які можна зручно встановити на робочий стіл в кабінеті чи у вітальні. Торшери Fabas Luce радимо ставити біля ліжка в спальні, а люстри Fabas Luce чудово підійдуть у вітальню з високою стелею. Бренд Fabas Luce – це один з кращих постачальників оригінальної і якісної освітлювальної продукції.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i