Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Дерев'яні настінні світильники

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дерев'яні бра для внутрішнього та зовнішнього освітлення


У виробництві освітлення можна використовувати різні матеріали, що мають багато переваг натуральної деревини. У цій категорії ми пропонуємо вам дерев'яні настінні світильники не тільки класичної овальної форми, але і дерев’яні світильники на стіну у вигляді лампи або квадрата. Якщо ви хочете гармонізувати свій інтер’єр у дерев’яному стилі, рекомендуємо поглянути на інші наші дерев’яні бра.


Настінні світильники із дерева займають особливе місце серед інших видів світильників. Світильники на стіну із дерева легко впишуться в ваш інтер’єр, який ви оформили у стилі кантрі, шале чи прованс і таким чином стануть неймовірною прикрасою вашого будинку чи квартири. Дерев’яні світильники бра являють собою унікальний витвір мистецтва. Бра з дерева можна використовувати в будь-якому приміщення: у вітальні, для освітлення кухні і робочої поверхні та відкритих територій, наприклад для освітлення саду чи веранди.


Дубові дерев’яні бра на стіну вважаються найміцнішими, тому вони і коштують дорожче ніж бра і інших матеріалів. Найдорожчі дерев’яні настінні світильники виготовляються з цінних порід дерев, як наприклад червоне дерево. Дерев’яні бра використовуються для прикраси віталень, в якості дитячих світильників, для веранд і альтанок. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете безліч дерев’яних настінних світильників, виготовлених з дуба, сосни, бука та інших видів дерев.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i