Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Briloner

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Briloner для освітлення приміщень


Німецький бренд Briloner, який був заснований в жовтні 1978 року, вже має великий досвід ринку освітлення і за цей час стала справжнім експертом у використанні новітніх світлодіодних технологій. Компанія дотримується свого девізу ""Leuchten für Menschen"" або світильники для людей. Briloner спеціалізується на виробництві житлового освітлення, такого як світильники для ванної кімнати Briloner або якщо ви бажаєте освітлення в спальню, чудово будуть виглядати торшери Briloner. Ця компанія також орієнтується на дизайн, про що свідчать їх настільні світильники Briloner, підвісні світильники або широкий спектр стельових світильників.


Освітлення Briloner пропонує своїм клієнтам багатий вибір дизайнерських світлодіодних світильників Briloner. LED світильники Briloner складають конкуренцію світовим виробникам освітлення, як Philips. Популярність компанія має за рахунок чітко налагодженої лінії виробництва, починаючи з плавки металевих компонентів і закінчуючи дизайнерським оформленням світильників для внутрішнього освітлення Briloner. Світильники у ванну Briloner зроблять це приміщення дійсно неповторним.


Бренд Briloner виробляє інноваційні та елегантні світильники для максимально широкої аудиторії клієнтів. Cтильні дизайнерські лампи і практичні світильники Briloner підійдуть до будь-якого інтер'єру. Сьогодні близько 200 співробітників компанії працюють в Брилоні, займаючись продажами, адмініструванням, розвитком і логістикою. Компанія Briloner постійно проводить навчання майбутніх фахівців, це багато про що каже.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i