Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Brilliant

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Brilliant для внутрішнього та зовнішнього освітлення


Бренд Brilliant був заснован понад тридцять років тому в Австралії, де вона стала однією з найбільш шанованих компаній в індустрії освітлення. Основна причина успіху компанії - це слідування тенденціям - у виробництві, використаних технологіях та дизайні світильників Brilliant. Екологічні почуття також не є сторонніми для компанії, тому вона використовує світлодіодну технологію для свого освітлення Brilliant. Водночас, компанія прагне зберегти освітлення доступним для всіх клієнтів.


Ціни на світлодіодні лампи Brilliant в декілька разів вище ніж на звичайні лампи розжарювання, але в перспективні вони зекономлять багато коштів на рахунках по електроенергії. Brilliant пропонує різні види освітлення для інтер'єру та екстер'єру, завжди якісні, сучасні, з відмінним дизайном. Для облаштування внутрішнього освітлення Brilliant в нашому асортименті ви знайдете люстри Brilliant, настінні освітлення (бра), стельові світильники та настільні лампи Brilliant в дитячу чи в спальню.


Люстри бренду можна використовувати в високих приміщеннях, зазвичай це у вітальні. Якщо стелі низькі можна замінити люстри на стельові світильники Brilliant. Також є багатий вибір освітлювальних приладів для вуличного освітлення Brilliant. Підвісні люстри можна встановити на літній кухні чи на терасі. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо вуличне та зовнішнє освітлення Brilliant за вигідними цінами.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i